Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 19 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: sob 20. bře 2010 9:36:22 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
pro atlanta...bude to veliky rozdil az budes mit po opce,jsi jak je videt jinak stihla.Uz se tesim za tebe.dr.Zaruba je kapacita uznavana i mezi jinymi znamymi lekari,jasne,nekdo umi lepe to jiny zase ono,ale myslim si,ze nemusime mit strach.Tys ho primo konzultovala,jaky je jako clovek?Da se s nim mluvit?Co Ti rekl k rekonvalescenci?Ja musim po 14ti dnech do prace,ob den 12tku a po mesici letim na dovcu,ale dr.K.jsem o tom rikala a on mi to odkyval,samozrejme,ze nemuze nikdo predvidat komplikace,ale doufam,ze se na jeho usudek mohu spolehnout.Kdyz ctu na omlazeni jak nejake zenske dlouho nejsou schopny pohybu,tak si rikam,ze jsem celkem dobrodruh.:-D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: ned 21. bře 2010 23:17:16 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 18. bře 2010 0:03:27
Příspěvky: 12
Na mě působil velice dobře, příjemný, trpělivý. komunikativní a žádnej "mistr světa" jako na mě působili jiní, tím totiž u mě ztrácí důvěru a k někomu takovému bych nešla. K rekonvalescenci mi řekl tolik. Zase je to velice individuální, ale 2-3dny v nemocnici a pak stačí týden doma. (pracuju v kanceláři, tak to je práce náročná víc psychicky než fyzicky ) :P a taky, že se nemusím bát, že budu moct i brzo cvičit, ne tedy na břicho, ale že to do léta bude dobrý a o prázdninách můžu sportovat vesele :-) .
Kamáradka už na abdominu byla asi před šesti lety, jizvu má sice ošklivou, protože se jí do ní dostal zánět, ale i přez to by do toho prý šla znovu. Možná si to prý ale způsobila tím, že šla za prvé v květnu (mimichodem za měsíc pak taky jela k moři) což už je dost pozdě. A za druhé ten týden neležela, ale protože se cítila skvěle, tak dělala všechno možný, je dost energická a to taky asi není dobře. Jí doktor říkal, že si pás nesmí sundat a ona si myslí, že si ho vždycky na chvíli v leže sundat měla, aby jí jizva větrala. Taky mi radila si už teď koupit Wobenzym a užívat ho, urychluje to prý podstatně hojení (slyšela jsem to už z více míst,od lidí po různých operacích) taky je pprý dobré si jizvu masat sádlem - už ho mám vyškvařené v lednici :P tady je taky forum na to, jak na jizvy, tak tam rozhodně nakouknu.
Prostě pan doktor mi slíbil, ať se ničeho nebojím, že budu krásná a brzo fit :-) takže doufám že důvěru kterou jsem v něho vložila nezklame :P
nemáš fotku i tvého bříška?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: úte 23. bře 2010 23:16:06 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 18. bře 2010 0:03:27
Příspěvky: 12
pro Katze:

přeposílám dva odkazy, které by tě možná mohly zajímat. Na jednom jsem našla článek o abdominu od Mudr. záruby, ikdyž ta poslední fotka je zvláštní, podívej se na loket a na druhém najdeš odpovědi na abdominoplastiku v souvislosti s dalším těhotenstvím. Snad ti to pomůže. Já jsem se už rozhodla a půjdu na to, ikdyž strach mám šílenej.

http://www.plasticka-chirurgie.info/dis ... ice-i59411

http://www.marianne.cz/clanek/891/foto/617.html


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: úte 23. bře 2010 23:38:57 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
,ja nevim,ten loket byl nejakej cervenej a spicatej,jinak mne nic neupoutalo...co s nim bylo??Jo a je to tedy masox videt jak se v cloveku pitvaj..ble :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 16:41:26 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 18. bře 2010 0:03:27
Příspěvky: 12
katze píše:
,ja nevim,ten loket byl nejakej cervenej a spicatej,jinak mne nic neupoutalo...co s nim bylo??Jo a je to tedy masox videt jak se v cloveku pitvaj..ble :haha:



Ahoj, nepřišlo mi to jako normální fotka, ale že je tam fotka bříška pouze vložená nebo je to divně retušovaný. Jak si se rozhodla jdeš?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 20:19:59 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
jo,tak takhle vypada ta fotka blbe,to jo.navic je dvoubarevna..jina kuze na rukach a jina na brise...no,nevim co to je za fotomontaz...divne,navic ta holka nemela velike bricho,ze by ji museli rezat :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 15:52:57 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 18. bře 2010 0:03:27
Příspěvky: 12
Už mám po operaci a protože jsem slíbila fotku, tak tady je. Je to dva dny od operace, břicho ze strany ještě oteklé, ale to je na delší dobu. Personál skvělý a pana primáře mohu za sebe jen doporučit. Pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně operace i stavu po, napište mi na můj mejl: atalanta77@seznam.cz Vím že před takovou operací každý hledá informace, tak jako jsem to dělala já, takže ráda odpovím. Protože už mám po a jsem spokojená, nebudu se zřejmě na tento portál přihlašovat, tak jako to asi udělalo spousta žen přede mnou (proto ten mejl) :-))


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 17:03:32 
máš to moc pěkný :potlesk:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: MUDr. Zaruba
PříspěvekNapsal: čtv 06. kvě 2010 13:59:27 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
atalanta77

:yes: :potlesk: :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 19 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz