Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 4   [ Příspěvků: 31 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: pon 31. srp 2009 15:50:50 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 9:47:27
Příspěvky: 203
Bydliště: Vsetín
aubrey píše:
Ahoj Holky :bye: Chci se zeptat byl nekdo u pana primare Vreskeho na operaci nosu?Chystam se tam ale mam trochu strach protoze se o nem v souvislosti s nosem nic nepise

Ahoj já jsem dneska přijela od něho s operaci břicha a semnou ležela zrovna paní s operaci nosu a na omlazení.cz jsou i fotky nosů co jsem tam viděla a zrovna dělané primářem Vřeským..Jsou nádherné!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: úte 01. zář 2009 5:42:01 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. srp 2009 3:17:23
Příspěvky: 12
:potlesk: Jeee tak to jsi me uklidnila,dekuju!Jsem z Ostravy a nemame tu moc chirurgu o kterych by se pacienti zminovali nejak valne,ale na pana primare Vreskeho kazdy peje chvalu tak jsem se rozhodla pro nej,ale prave jsem na diskuzich o nem v souvislosti s nosem nic nenasla:-)Tak dekuju ze jsi mi napsala,uz jsem klidnejsi :haha: Mej se zatim,a at se ti brisko brzo zahoji :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 22:37:10 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. srp 2009 3:17:23
Příspěvky: 12
siminčí píše:
aubrey píše:
Ahoj Holky :bye: Chci se zeptat byl nekdo u pana primare Vreskeho na operaci nosu?Chystam se tam ale mam trochu strach protoze se o nem v souvislosti s nosem nic nepise

Ahoj já jsem dneska přijela od něho s operaci břicha a semnou ležela zrovna paní s operaci nosu a na omlazení.cz jsou i fotky nosů co jsem tam viděla a zrovna dělané primářem Vřeským..Jsou nádherné!



Ahoj,jeste jsem se te chtela zeptat kde jsi u primare Vreskeho byla,operuje jak ve fakultni nemocnici tak na klinice silesia.Nevis jestli je tam nejaky rozdil v cene nechat si to udelat na te klinice v porovnani se statni nemocnici?diky za odpoved:-))


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2009 8:53:37 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 9:47:27
Příspěvky: 203
Bydliště: Vsetín
aubreyAhoj já byla ve fakultní nemocnici a jestli jsou rozdíly v cen -to nevím..
Já měla břicho dělané na pojišťovnu...
Nosíky dělá i v nemocnici..Jak jsem psala ležela tam semnou paní s opraveným nosem a když jsem byla na kontrole,zašla jsem si za paní co semnou před tím ležela na pokoji potom s bříškem a ta tam měla na pokoji taky paní s opraveným nosem...
Prý to nebolí,jenom to po hned operaci hrozně vypadá :hihi:
Koukni na omlazení na nosy,tak jsou holky s opravenými nosy u primáře Vřeského a zkus se tam zeptat kde je operoval :yes: a na ceny.. :bye:
Nebo mě ještě napadlo,skus založit nové téma tady na plastice-NOSY-víš jak to myslím,jsou tu třeba prsa,břicho,uši,ale nosy tu nejsou....... :sunny:

http://www.omlazeni.cz/forum-plasticke-operace-nosu-5-0.html


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2009 16:45:29 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 9:47:27
Příspěvky: 203
Bydliště: Vsetín
aubreya teď koukám,že i nos tady je :hihi: je to v obličeji....http://forum.omlazko.cz/viewtopic.php?f=16&t=316 Mrkni a poptej se i tam :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 3:40:55 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. srp 2009 3:17:23
Příspěvky: 12
[quote="siminčí"]aubrey.

Ahoj!uz jsem byla na omlazeni,koukla na fotky a jsou super,je tam toho hodne,o panu primari sice jen par prispevku ale aspon neco,jo asi zalozim nove tema :haha: Uz se na ten nos hrozne tesim,doufam ze se povede :hruza: A jaky je pan primar clovek?Myslis ze se s nim da domluvit,byla jsem u jednoho nejmenovaneho plastika ve Frydku Mistku a s tim se domluvit nedalo vubec,nekoho tak arogantniho jsem v zivote nevidela:-)Jo a nevis zda dela pan primar reoperace zadarmo,pokud se neco nepovede?Diky moc za info,a at se ti bricho co nejdrive zahoji :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 8:56:26 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
aubrey píše:
siminčí píše:
aubrey.

Ahoj!uz jsem byla na omlazeni,koukla na fotky a jsou super,je tam toho hodne,o panu primari sice jen par prispevku ale aspon neco,jo asi zalozim nove tema :haha: Uz se na ten nos hrozne tesim,doufam ze se povede :hruza: A jaky je pan primar clovek?Myslis ze se s nim da domluvit,byla jsem u jednoho nejmenovaneho plastika ve Frydku Mistku a s tim se domluvit nedalo vubec,nekoho tak arogantniho jsem v zivote nevidela:-)Jo a nevis zda dela pan primar reoperace zadarmo,pokud se neco nepovede?Diky moc za info,a at se ti bricho co nejdrive zahoji :potlesk:

Ahojky, mám sice od pana primáře Vřeského dělané prsa, ale je to opravdu člověk s Č. A hlavně mi připadá, že jej práce fakt baví. Kdybych se měla rozhodovat pro jakouoli plastiku, vždy půjdu prvni za ním. Vím, že známe zachránil hybnost ruky po úraze.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 9:47:42 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 9:47:27
Příspěvky: 203
Bydliště: Vsetín
aubreyU pana primáře aroganci nenajdeš!Neboj je to užasný člověk a co jsem četla na nosech,tak reoperaci dělal zdarma... :mrkni: Věřím,že jsi se rozhodla pro toho pravého :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 22:20:49 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. srp 2009 3:17:23
Příspěvky: 12
Jee holky tak to jste me fakt potesily! :hihi: Ono s tim nosem je to tak zapeklite,nemusi se povest i tomu nejlepsiu chirurgovi,hlavni proto pro me je, aby to byl ochotny doktor,se kterym pokud se to tak uplne nevyvede da normalne domluvit :sunny: Byla jsem kdysi na operaci rtu u nejmenovaneho plastika ve Frydku Mistku(jeho inicialy jsou L.P. mimochodem:-) ) a to jsem si tenkrat rikala, ze uz nikdy vic, klientum pred operaci objetuje max 5 minut,hned si rekne o penize na zalohu,a pokud je u sebe nemate,posle Vas do bankomatu je vybrat!!!A to jeste neni nic oproti jeho pooperacni peci,kdy pokud za nim prijdete s jakymkoli problemem,naprosto ho to nezajima,nebot to uz mu jaksi nic nevynasi,tak se tim nezabyva.Tak proto se prave ptam na pana primare Vreskeho,nebot takove jednani jako predtim uz nechci nikdy zazit. :hruza:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava Prim.MUDr. Vřeský
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2009 7:58:50 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
aubrey píše:
Jee holky tak to jste me fakt potesily! :hihi: Ono s tim nosem je to tak zapeklite,nemusi se povest i tomu nejlepsiu chirurgovi,hlavni proto pro me je, aby to byl ochotny doktor,se kterym pokud se to tak uplne nevyvede da normalne domluvit :sunny: Byla jsem kdysi na operaci rtu u nejmenovaneho plastika ve Frydku Mistku(jeho inicialy jsou L.P. mimochodem:-) ) a to jsem si tenkrat rikala, ze uz nikdy vic, klientum pred operaci objetuje max 5 minut,hned si rekne o penize na zalohu,a pokud je u sebe nemate,posle Vas do bankomatu je vybrat!!!A to jeste neni nic oproti jeho pooperacni peci,kdy pokud za nim prijdete s jakymkoli problemem,naprosto ho to nezajima,nebot to uz mu jaksi nic nevynasi,tak se tim nezabyva.Tak proto se prave ptam na pana primare Vreskeho,nebot takove jednani jako predtim uz nechci nikdy zazit. :hruza:

Pan primář se mi na konzultaci věnoval cca 45 min a když jsem si objednala operaci, tak nechtěl ani záklohu a ani peníze za konzultaci. Na každé kontrole se mi věnoval minimálně 15 min. a zodpoví na každou otázku. Je to prostě FRAJER!!! :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 4   [ Příspěvků: 31 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz