Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 24 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: pon 29. pro 2008 14:42:57 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 11:35:41
Příspěvky: 650
Bydliště: praha+praha východ
nemůžu nenapsat pár slov k této klinice-byla jsem naprosto spokojená jejich přístupem a to od začátku.Konzultace v případě zákroku tam zdarma,pokud jsem měla jakékoli dotazy které jsem psala mailem vždy mi odpověděli.Přístup sestřiček,doktorů a dokonce i uklízeček úžasně lidský a vstřícný.po operaci infuze na bolest i mimo předepsanou dobu,vše jen proto abychom to snášely co nejlépe.Prostě super přístup od a do z. :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: úte 20. led 2009 22:46:13 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 20. led 2009 20:54:24
Příspěvky: 38
Ahoj Vladi, jak ti je, uz mas prsa "usazeny"? Ja se do Medicomu chystam uz za tyden, bojim, bojim. Kudy mas vedeny rez a jak se hoji jizvy?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: stř 21. led 2009 11:20:15 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 11:35:41
Příspěvky: 650
Bydliště: praha+praha východ
Patricie píše:
Ahoj Vladi, jak ti je, uz mas prsa "usazeny"? Ja se do Medicomu chystam uz za tyden, bojim, bojim. Kudy mas vedeny rez a jak se hoji jizvy?

ahoooj,já ti psala už do zvětšení :love2: prsa se usazují celkem dlouho,jedno ještě pobolívá ale jinak super.tvar a velikost se vším jsem spokojená.a hlavně s přístupem našeho mudra.i při kontrolách je super.řez mám v podprsní rýze.jedna jizva je uplně neviditelná a druhá se ještě hojí.ten proces hojení jizev je dost dlohý,řikal že zahojené budou uplně v září,a to je pak skontroluje a kdyby něco tak opraví aby byl výsledek dokonalý.tedy ty jizvy myslím.
furt se zkoumám..nejdřív byly prioritní prsa ted když už skoro nebolej zase jizvy :haha:
jo a neměj strach v nem jsou neuvěřitelně hodní.hned jak jsem ráno přišla do pokoje dali mi růžovej prášek a já se nebála ani neměla z ničeho nervy.prostě jsem jakoby uplně vypla.což je super.toho jsem se totiž bála nejvíc.jaký koliv dotaz ti ráda zodpovím tak se klído ptej
Ale vybralas stopro super doktora. :love3:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: stř 21. led 2009 16:13:45 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 20. led 2009 20:54:24
Příspěvky: 38
Jeee, Vladi,
ty jsi me tak potesila:)))) Vsechno zni tak pekne......na zvetseni jsem si to uz precetla, ted ctu tohle. Taky budu mit rez v pod. ryze, rikas, ze ta jedna je neviditelna?? To bych brala taky, porad se bojim, ze to bude videt, vlastne se s tim pomalu smiruju, ze budu chodit porad v podprde, aby nikdo nic nepoznal:) Vim, ze Visek rikal, ze jsou 3 faze hojeni a jizveni. Jak by to chtel pak opravovat tu jizvu, kdyby nebyla "hezka"? Dalsim rezem nebo?? Jeste se bojim, aby ten rez byl opravdu pod prsama, videla jsem holcinu co mela rez min. centak nad ryhou nebo zase centak pod pr. ryhou, oboje bylo hrozne videt. Tobe se trefil?:) To jsou dotazy, co:)) A pockej az budu prsata, to se zase budu ptat jen na jizvy, cim mazat atd:)) Snad tady pak taky nekomu poradim jako ty. Jo a s tim ruz. praskem je to super, ptala jsem se na to sestricky pri predop. vysetreni jestli davaj neco na uklidneni. Chtela bych ho hned jak prijdu:) rekla mi, ze me prvne musi dr. vyfotit, znovu si rict na cem jsme se dohodli a pak ho az dostanu, ze by ze mne pry nic nedostali, ze bych byla uz oblba:) Na omlazku jsem kratce tak ani nevim jestli tu jsou videt fotky u profilu nebo neposlala by jsi mi nejakou na mail?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: čtv 22. led 2009 12:06:58 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 11:35:41
Příspěvky: 650
Bydliště: praha+praha východ
patrii,je tu galerka,jen musíš požádat ve svém uživatelském panelu o vstup,pak už můžeš koukat i přidávat.mám tam foky i jak se ty prsa postupně vyvíjí..je to hroznej rozdíl.tvarují se jak se usazují. :P


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: čtv 22. led 2009 12:08:17 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 11:35:41
Příspěvky: 650
Bydliště: praha+praha východ
dej vědět jestli se ti to podařilo :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: čtv 22. led 2009 12:16:56 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 11:35:41
Příspěvky: 650
Bydliště: praha+praha východ
patri ptala ses jak kdyžtak opravují jizvy..tak v první řadě,náš doktor doporučuje mazat modrou indulonou..říkal že dermatix a podobně jsou dobré ale jen to podporuje hojení ale nezmění to jak bude ta jizva vypadat,to je už dané .stojí to i dost peněz.já mu říkala že ráda investuju,ale naznačil mi že je to zbytečné.zrovna tak jsem se ptala na biolaser..a k tomu mi řekl to samé.podporuje to jen hojení nezmění to výsledek jizvy.říkal že proces hojení je dost dlouhý,takže v září jizvy skoukne a když se nám nebudou líbit opraví je.on říkal že nejlepší je jí vyříznout a zašít ,že ten řez je neviditelný ,tenký.prý to je malý zákrok.brousí se to prý i laserem ale on říkal že toto je nej.řešení.já jdu na další kontrolu ještě v březnu.není to tak že po operaci už se nevidíte.on si nás nechá a pak zve průběžně na ko stále.já z něj měla dobrý pocit i proto že je z nát že z nás netahá peníze.je fajn...a vždy mluví milým uklidnujíćím hlasem.věř mu ,budeš to mít krásný.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: čtv 22. led 2009 18:12:42 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 20. led 2009 20:54:24
Příspěvky: 38
Takze si jeste koupim modrou ind. Kamoska mi priveze domaci sadlo tak to budu stridat. Po jak dlouhe dobe jsi to zacala mazat a kdy jsi sundala naplasti? Vim, ze rikal, ze snad 3. den se muzu vysprchovat, ale naplasti nechat zalepene. To jsi me potesila, ze staci obyc masticka a ne drahe kremy. Snad mi ten rez udela taky pekne, toho se snad jedineho bojim. Co masaze jizev, delas?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: pát 23. led 2009 18:14:26 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 11:35:41
Příspěvky: 650
Bydliště: praha+praha východ
Patricie píše:
Takze si jeste koupim modrou ind. Kamoska mi priveze domaci sadlo tak to budu stridat. Po jak dlouhe dobe jsi to zacala mazat a kdy jsi sundala naplasti? Vim, ze rikal, ze snad 3. den se muzu vysprchovat, ale naplasti nechat zalepene. To jsi me potesila, ze staci obyc masticka a ne drahe kremy. Snad mi ten rez udela taky pekne, toho se snad jedineho bojim. Co masaze jizev, delas?

s jizvama je to těžký,mě říznul moc pěkně ale ta jedna se mi trochu z počátku rojela takže se hůř hojila.ted je to už srostlý a vypadá to dobře tak uvidíme.ono tohle není jen na doktorovi,může řezat sebelíp ale záleží na tom jak se tělo hojí a to už nikdo neovlivní.důležitý je že on hned od začátku vše sleduje a o všem ti řekne a sám to chce kontrolovat případně opravovat.prostě to chce mít super aniž bys mu musela řikat.to je fajn...já mu důvěřuju a anenervuju se .uvidím za nějaký měsíc a pak on mi řekne.je to už to nejmenší kdyby něco ,,jizvu opravit aby byla hezká.do toho lze jednoduše zasáhnout,,ale prsa opravovat je větší problém.a ty dělá krásná,fakt se neboj a důvěřuj mu. :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicom vip-MUDr Víšek
PříspěvekNapsal: pát 23. led 2009 18:15:45 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 11:35:41
Příspěvky: 650
Bydliště: praha+praha východ
masáže nedělám...on je zakázal,máme speciál.podprdu a ta to prý dělá za nás. :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 24 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz