Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 9 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: pát 16. led 2009 0:06:05 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 08. led 2009 16:57:54
Příspěvky: 16
Bydliště: klatovy
hOLKY PROSÍM PORADTE,JSEM 3 MĚSÍCE PO MODELAACI PRSOU,JIZVY JSOU TED VÍC JAK NÁPADNÉ,DOST ČERVENÉ,ALE JE TO PRÝ NORMÁLNÍ,PRY ZAČNOU KOLEM 5 MĚSÍCE BLEDNOUT...zA 2 MĚSÍCE JEDU NA DOVOLENOU A CHCI SE TROCHU OPÁLIT V SOLÁRIU,JAK A CO NEJUČINNĚJI MÁM JIZVIČKY CHRÁNIT?pRÝ MÁM HODNĚ VYSOKÝM FAKTOREM NAMAZAT PŘES TO ZALEPIT A NA TO PODPRSENKU,ALE OPRAVDU TO STAČÍ,NEMŮŽE NĚJAK TO SVĚTO PROSTOUPIT A JIZVY ZPIGMENTOVAT,PŘECI JENOM,JSOU PO MODELACI VELIKÉ....DÍKY


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: pát 16. led 2009 0:19:14 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:35:57
Příspěvky: 247
Bydliště: Brno
Ahojky,já mám tři měsíce po augmentaci,do solárka chodím od třetího týdne.Jizvičky pouze přelepuji náplastí,mělo by to stačit.Mám je hezké,nijak nepigmentují.Pokud chceš mít jistotu,natři je,ale podprsenka je myslím zbytečná.Můj doktor říkal,že náplast stačí :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: pát 16. led 2009 9:51:40 
Ahoj, tak já solárková nejsem, ale holky si je jen přelepovaly. Vloni - skoro rok po operaci - jsem kvůli plesu šla asi pětkrát a mázla jsem je 50-kou tyčkou a přelípla, protože je mám taky pořád růžové, mě se prostě jizvy zhojej rychle, ale nevyblednou.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: pát 16. led 2009 13:58:23 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
Holky na starém omlazení radily silnou vrstvu Nivey. Ze začátku jsem si jizvy po augmentaci přelepovala a ještě potřela tou vrstvou obyčejné Nivey a dnes už jen mažu a místa kolem jizvy mám pořád neopálené.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: pát 16. led 2009 14:11:08 
Radule

:bye: jsi ta,kterou myslím kočko?Byla jsi na modelaci v Plzni????
Pokud máš jizvy stále červené,tak bych do solárka s nahatejma kozenkama vůbec nechodila.
Já 6 týdnů po opce lítala nahoře bez 14 dní u moře a můžeš mrknout do galerky,že to jizvám neudělalo nic,ale mě jizvy nepigmentují vůbec a blednou rychle.
Pokud se chceš předopálit,tak si vezmi do solárka tu plavkovou podprsenku,co budeš nosit na dovče a ještě je pod ní namaž faktorem.Ony by totiž mohly tmavnout a už by tak zůstaly.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 11:10:48 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 08. led 2009 16:57:54
Příspěvky: 16
Bydliště: klatovy
aHOJ dANUŠKO,jo jo,to jsem já,už to včera bylo 3 měsíce,co jsem po operaci a jizvičky jsou pořád trochu červený.Hlavně kolem dvorce.jenže v březnu jedu na dovču a chci se opálit,tak už to řeším ted.a myslíž,že ten krém a podprda to opravdu důkladně ochrání,a to mažu dermatixem,no asi to chce čas...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 12:09:20 
Radule

pokud prsa přikreješ,tak klidně pro tvůj klid můžeš jizvy přelepit náplastí :palec: a pak hurá do solárka.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: sob 17. led 2009 16:10:08 
,,mám doma horské slunko ,myslíte že to je jako solárko? Nahřívala jsem si čelo a krk vzadu ,,je u toho i nahřívaní.Ale nevím,jestli je to jako solárko to horské slunko.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU,JAK CHRÁNIT JIZVY?
PříspěvekNapsal: stř 04. úno 2009 15:08:29 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 02. úno 2009 23:33:50
Příspěvky: 34
Taky se chystám na solárko, ale s jizvama to mám blbý, už mám 10 měsíců po operaci, jizvy v rýze a jsou pořád růžový...přitom u moře jsem byla 4 měsíce po operaci a to jsem si na ně dávala silnou vrstvu čtyřicítky, tak nevím, čím to, že mi neblednou :cry2: Teď chci začít chodit na solárko, tak by mě zajímalo, jestli to může nějak zhoršit, když bych je mazala zase tou čtyřicítkou..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 9 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz