Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 15 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 16:34:32 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Ahoj, přemýšlím o plastice oušek. Chtěla bych tu získat nějaké informace. Už jsem zjistila, že se to dělá jen v lokále a to mě dost děsí. Je to moc bolestivé? Prý je to jedna z nejbolestivějších plastických operací (pro dospělého člověka). A kolik taková operace stojí? Jak dlouho se musí nosit ten obvaz na hlavě? Díky všem za rady.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 19:02:42 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
ahoj...taky jsem slyšela,že to dospělého bolí..byla na tom kamarádka a bylo jí v té době 21..kuklu měla nepřetržitě 10dní a pak na spaní asi 2 měsíce stahovací čelenku.
Dceři jsme to nechali udělat v 6letech, a dobrý :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 20:32:49 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
Dobrý den vážené pisatelky,

protože se Vás na fórum http://omlazeni.catman.info od neděle zase přihlásila velká hromda, rád bych opět požádal
- prosím, doplňte ve svém Uživatelském panelu do profilu svoje bydliště - město. Dáte tam vědět ostatním, z jaké oblasi jste a tak nějak Vás to i sblíží
- pokud v profilu uvedete i svoje datum narození (stačí měsíc a den), bude Vám fórum automaticky blahopřát :)

Informace od admina (správce fóra) najdete v prvním fóru, vzkazy adminovi napište do stejnojmeného fóra. Nediskutujte zde nad cizímui příspěvky, ztrácí se přehlednost a opravdu nemám tolik drahoceného času abych přeskakoval Vaše reakce a prosby kamarádek.

Poslední připomínka - nakoukněte občas do Informací administrátora - pokud zvládnu doplnit nové funkce, budu Vás právě a jedině zde o tom informovat.
Přeji hezký večer a poklidné zvládnutí přicházejících předvánočních příprav.

Zdraví Catman (pan Borůvka ) - správce fóra


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 20:35:00 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:00:33
Příspěvky: 653
Bydliště: SR
Vínokáva píše:
Ahoj, přemýšlím o plastice oušek. Chtěla bych tu získat nějaké informace. Už jsem zjistila, že se to dělá jen v lokále a to mě dost děsí. Je to moc bolestivé? Prý je to jedna z nejbolestivějších plastických operací (pro dospělého člověka). A kolik taková operace stojí? Jak dlouho se musí nosit ten obvaz na hlavě? Díky všem za rady.

Túto operáciu robia bežne aj na ORL odd, zisti si najme pre koho na poisťovňu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 0:45:33 
Dcera na uších byla jako malá a nepamatuje si, že by jí něco bolelo, ale výsledek mohl být lepší. Dneska jsem u Dr. viděla holčinu třetí den po opce, šla na převaz a trochu trpěla---a sestřička říkala, že nic na plastice nebblí jen uši -- ale vlastní zkušenost nemám.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 12:22:16 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
holka píše:
Taky uvažuji, že necháme synovi přišít plachťáky. Ale dost váhám, nechci mu zbytečně dělat trauma. Je mu osm a zatím je mu to šumák. CHtěla to tvá dcerka sama, vědomovala si, že jí to vadí? A bolelo ji to? Ptám se proto, že náš mladej už na operaci byl, dost bolestivé a nechceme ho zase vystavovat velké bolesti.
M. :bye:

dcera o tom sama nemluvila..nechali jsme jí to udělat před nástupem do školy,měla to opravdu hodně....po narkoze zvracela a dostala tlumící léky tak skoro jen spala a nebo koukala na pohádky.Hned po zákroku šla domů...na bolest jsou prášky,ale už si fakt nevybavuju,jestli jsem to využili...teď se jí ptám a říká,že to bolelo strašně,že si nemohla pořádně lehnout :cry2: ...........syn dokavaď je "malej" by to měl lepší..naopak by mohl mít trauma z odstátých uší,až se začne zjímat o holky...a do 8let nebo 10..nevím to proplatí pojišťovna ,jinak to stojí 6-8tis.jak kde..mu to dej udělat přes vánoce a bude mít klid.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 14:30:38 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Kdybych měla dítě, které má odstáté ouška, tak neváhám a taky mu to nechám udělat. Děti to prý skoro vůbec nebolí, protože nemají v té chrupavce úplně vyvinuté nervové zakončení, což dospělák má, proto to tak bolí. Ale to jsem někde pouze vyčetla, samo, že to nepříjemné asi je i pro dítě. JENŽE CO JÁ BYCH ZA TO DALA, KDYBY MI TO MAMINKA NECHALA UDĚLAT, KDYŽ JSEM BYLA MALÁ!!!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 15:22:20 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 21:20:07
Příspěvky: 477
Bydliště: Kutná Hora
Ahoj holky. Hlásím se k tématu. Ve středu jedu se svou skoro devítiletou dcerou k Janečkovi na konzultaci. Malá má jemný čumáček, ale uši jak slůně. ( Janeček se mě ptal, s kým to dítě mám :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ) Do deseti to hradí pojišťovna. Prý bude mít 14 dní zafačovanou hlavu a dál pak ještě čelenku. Po středě budu chytřejší a písnu. :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 21:47:14 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 21:20:07
Příspěvky: 477
Bydliště: Kutná Hora
Ahojky. Máme za sebou s dcerkou konzultaci u Janečka ohledně plastiky oušek. Tak : Prý je ideální, když to děti chtějí samy, zákrok trvá přibližně hod a půl, každá strana tři čtvrtě hod. LA. Děcko dostane jen oblbovák a dost. Pak injekci do ouška, počká se, až se znecitliví a jdou na to. Hlava zamotaná 14 dní, pak jen čelenka podle hojení. Výsledky prý bývají dobré. termín máme na únor. :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přemýšlím o plastice uší
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 20:09:38 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
petas píše:
Ahoj holky. Hlásím se k tématu. Ve středu jedu se svou skoro devítiletou dcerou k Janečkovi na konzultaci. Malá má jemný čumáček, ale uši jak slůně. ( Janeček se mě ptal, s kým to dítě mám :haha: :haha: ) Do deseti to hradí pojišťovna. Prý bude mít 14 dní zafačovanou hlavu a dál pak ještě čelenku. Po středě budu chytřejší a písnu. :love2:

Ahojky Peťásku :sunny: , tak co, už jste byly na té konzultačce? Co vám řekl? Udělá jí to? A kdy?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 15 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz