Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 5 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: odstranění dioptrií laserem
PříspěvekNapsal: úte 29. pro 2009 20:39:45 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 09. říj 2009 19:11:22
Příspěvky: 15
Ahojky všem, najde se tu někdo, kdo má zkušenosti, respektive sám byl na laserové operaci odstranění dioptrií? Už mě přestává bavit, že nic nevidím(krátkozrakost) a tak po tom zatím jen nesměle pokukuji. Kdyžtak mě zajímá, kde jste byly, kolik to celkem stálo(jestli ta cena je pořád stejná, nebo i závisí na tom, kolik dioptrií si člověk chce odstranit) a jaké to bylo - zda to bolelo, rekonvalescence... Díky všem za odpovědi :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: odstranění dioptrií laserem
PříspěvekNapsal: úte 29. pro 2009 21:46:56 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 8:25:38
Příspěvky: 299
Bydliště: Vysočina
:bye: annala,já byla na laserové operaci ve Zlíně před 15lety,stálo mě to
20 000kč měla jsem na jednom oku 3 diopt. a na druhém necelé 3.(krátkozrakost)Při samotném zákroku nic necítíš máš oko rozkapané a pak druhý den je to trochu nepříjemné,ale jde to.Dcera se na to taky chystá má už skoro 4 diopt.ale ta už musí našetřit 30 000kč :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: odstranění dioptrií laserem
PříspěvekNapsal: úte 29. pro 2009 22:51:54 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
:bye: já sice teprve blbě vidět začínám a k očnímu se chystám,ale ségra na tom byla asi před dvěma měsícema v Brně,platila kolem 40tisíc a má v tom ještě jednu operaci zdarma.Brýle měla na dálku a dioptrtie nevím ,ale asi kolem 2.
Vyšetření před operací je prý horší než samotná operace.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: odstranění dioptrií laserem
PříspěvekNapsal: stř 30. pro 2009 12:37:08 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 09. říj 2009 19:11:22
Příspěvky: 15
Tak těch 40000, no je to sice cena tak akorát, ale to zas budu muset šetřit :cry2: , ale zase když je v tom i ta další operace zdarma, tak je to de facto za 1 operaci 20000. Bany a těch 40000 to bylo dohromady se vším všudy? A nevíš, jak probíhá ta rekonvalescence? Jak dlouho jsi obvázaná, nebo vidíš hned? A píšeš, že vyšetření je nepříjemné...no, co nadělám, snad bych to přežila. A teď ségra vidí dobře, je úplně bez dioptrií? Sakra, to by se mi taky tak líbilo...A kde ségra byla? Díky


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: odstranění dioptrií laserem
PříspěvekNapsal: čtv 31. pro 2009 17:09:30 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
annala píše:
Bany a těch 40000 to bylo dohromady se vším všudy?

Annalo tu cenu Ti zjistím přesnou,víš mě hlavnš zajímalo jak jí je ,jestli jí něco bolí atak,takže to kolik to přesně stálo a na které klinice šlo jedním uchem sem a druhým ven.
Ale zjistím Ti to,ségra teď pracuje,ale jak bude mít volněji příští týden tak ti sem všechno napíšu.

annala píše:
A nevíš, jak probíhá ta rekonvalescence? Jak dlouho jsi obvázaná, nebo vidíš hned?

volno si brala na 10dní a po 5 už šla do práce.Z nemocnice jela už bez obvazu,jen musíš pár dnů nosit tmavé brýle.Vidíš hnet,ale ještě pár dní po operaci se to stále zlepšuje.

annala píše:
A píšeš, že vyšetření je nepříjemné...

jo to říkala,že bylo docela nepříjemné,ale co přesně jí dělaly se musím zeptat.

annala píše:
A teď ségra vidí dobře, je úplně bez dioptrií? Sakra, to by se mi taky tak líbilo...A kde ségra byla?

jo vidí úplně dobře,operace se povedla napoprvé.Byla v tom Brně kdy přesně zjistím :kiss:

Mám jednu známou a ta byla asi 2týdny před ségrou a povídala mi,že bude muset na opravu jednoho oka,že na to ještě nevidí uplně ok.Ale měla hodně dioptrií myslím,že říkala 5,byla ve Zlíně.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 5 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz