Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 3   [ Příspěvků: 30 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: sob 27. úno 2010 13:17:52 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: stř 30. zář 2009 19:04:56
Příspěvky: 7
Bydliště: MSK, Krnovsko
Sisa
Ty to nazýváš vycpáváním...

Dobře, budeme se bavit o vycpávání. Všichni tomu rozumíme, když se vycpou prsa silikonem, nebo rty tukem. Myslíš, že si někdo s těmito výkony spojuje patologii?Tak proč tolik ironie kolem hlavy?
Každá máme nějaký nedostatek, který chceme odstranit, nebo alespoň zmenšit. Od toho jsou plastické operace. Mnohé z vás je absolvovaly.
No a mně by pomohlo zase tohle.
Tak sorry, jestli někomu připadám jak z jiného světa.
K.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: sob 27. úno 2010 19:34:40 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 9:47:27
Příspěvky: 203
Bydliště: Vsetín
karl píše:
Sisa
Ty to nazýváš vycpáváním...

Dobře, budeme se bavit o vycpávání. Všichni tomu rozumíme, když se vycpou prsa silikonem, nebo rty tukem. Myslíš, že si někdo s těmito výkony spojuje patologii?Tak proč tolik ironie kolem hlavy?
Každá máme nějaký nedostatek, který chceme odstranit, nebo alespoň zmenšit. Od toho jsou plastické operace. Mnohé z vás je absolvovaly.
No a mně by pomohlo zase tohle.
Tak sorry, jestli někomu připadám jak z jiného světa.
K.

Ahoj,náhodou jsem najela tady a koukám co tu řešíte...Tak já osobně si myslím,že spousta lidí trápí tvar hlavy! (nevím jestli jsi to myslela ironicky a nebo vážně-tohle je i podle mě hodně nezvyklé) Ale kdysi jsem prohlížela net a zrovna si pár lidí zoufalo nad tvarem lebky....Takže já za sebe věřím,že by to mohlo někomu pomoci ,tak jak někomu operace prsou čí něčeho jiného.....a že těch plastických operací je-tak pro né tato? :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: sob 27. úno 2010 23:59:38 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
Bříško píše:
dělají se různé plastické úpravy o kterých ani nevíme.
Přesně tak, lidi se trápí pro kde co a protože plastická chirurgie nám nabízí stále nové zákroky vedoucí ke zdokonalení vzhledu může být placatá hlava pro někoho hrůza a šílená vada na kráse a pro někoho naprostá prkotina. :noa: Já se přiznám patřím spíš do té druhé skupiny protože nechodím s holou ani s mokrou hlavou vím o nedokonalostech své lebky jenom já takže mi to celkem nechává v klidu. :plastika:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: ned 28. úno 2010 12:43:13 
holky já se seznámila s jedním funebrákem...a ON ...byl u pitvy u toho závěru. A povídal,že se tam dávají různé věci...ano i do hlavy. Do prsou ne ,,ale do té něšťastné hlavy.
Ale já opravdu neslyšela ještě, aby si nechal někdo za živa vycpat makovici.. Tak to si myslím je odvaha a podle MNE šílené rozhodnutí.Přece tvar hlavy můžeš zakrýt i celkem účesem. Pokud jsou vlasy..Když nejsou tak první si je nechat nastřelit a pak sekyra ..
Tak ať se na mne někdo zlobí nebo ne-- je to MUJ názor i když jsem pro každou bejkovinu celkem,,ale vycpat hlavu NIKDY!
Jo kdyby to šlo do ní něco nalít (rozumy ),,to bych brala!!!To by mělo pro mne účel. Jazyky třeba ,,,ale ne mi ho zašít pod kůži jako vycpávku... :hihi: :haha: :otricelo:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: ned 28. úno 2010 13:05:17 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
No, já osobně moc veliký rozdíl mezi vycpávkou hlavy a jiných částí těla teda nevidím. Pokud má někdo mindrák z placaté hlavy tak proč ne? :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 15:04:00 
,,jo to je mi jasný ,,,ale v prsou máš celkem dost místa ,,,ale pod kůži hlavy není ,,je to pro mne nesrozumitelné. Kdyby ti dali něco pod kůži.tak ji zpět nazašiješ,,jedině nějakou latou ze stehna a tam zase nejsou vlasy ,,no já opravdu nevím jak...proto se divím,,, :cry2:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: pon 01. bře 2010 15:06:28 
karl píše:
Sisa
Ty to nazýváš vycpáváním...

Dobře, budeme se bavit o vycpávání. Všichni tomu rozumíme, když se vycpou prsa silikonem, nebo rty tukem. Myslíš, že si někdo s těmito výkony spojuje patologii?Tak proč tolik ironie kolem hlavy?
Každá máme nějaký nedostatek, který chceme odstranit, nebo alespoň zmenšit. Od toho jsou plastické operace. Mnohé z vás je absolvovaly.
No a mně by pomohlo zase tohle.
Tak sorry, jestli někomu připadám jak z jiného světa.
K.

pod kůži hlavy není místo ,,je to napnuté...To je ten problém,,,,V prsou je toho dost i ty rty jdou ale kůže na hlavě je napnutá- - pouvažuj,jestli je to reálné!!§


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: pon 08. bře 2010 10:59:21 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: stř 30. zář 2009 19:04:56
Příspěvky: 7
Bydliště: MSK, Krnovsko
Sisa

Siso, s kůží se dá pracovat, je poddajná a elastická. I když, pravda, věkem elastických vláken ubývá a kůže ochabuje a vadne.
Na lebce je přirostlá "natěsno". Při operaci se dá sondou uvolnit stejně jako na obličeji u face liftu. Sondičkou se "odlepí" od spodiny, se kterou je srostlá. Pak se dá natahovat a tvarovat.
Takže v tomto ohledu, "nacpat" něco pod kůži není problém.
Jak píše Alča, znám taky svůj nedostatek a neukazuji ho. Dá se "maskovat" vhodným střihem, to ano.
V populaci jsou tisíce tvarů hlav. Ženy se tímto případným problémem evidentně trápí méně, protože ho zakrývají vlasy. Vždy budeme řešit přednostně ty problémové partie, které jdou vidět.
Dle mého názoru by se mohlo jednat jen o další druh estetické úpravy v plastické chirurgii.
K.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: pon 08. bře 2010 15:52:05 
karl píše:
Sisa

Siso, s kůží se dá pracovat, je poddajná a elastická. I když, pravda, věkem elastických vláken ubývá a kůže ochabuje a vadne.
Na lebce je přirostlá "natěsno". Při operaci se dá sondou uvolnit stejně jako na obličeji u face liftu. Sondičkou se "odlepí" od spodiny, se kterou je srostlá. Pak se dá natahovat a tvarovat.
Takže v tomto ohledu, "nacpat" něco pod kůži není problém.
Jak píše Alča, znám taky svůj nedostatek a neukazuji ho. Dá se "maskovat" vhodným střihem, to ano.
V populaci jsou tisíce tvarů hlav. Ženy se tímto případným problémem evidentně trápí méně, protože ho zakrývají vlasy. Vždy budeme řešit přednostně ty problémové partie, které jdou vidět.
Dle mého názoru by se mohlo jednat jen o další druh estetické úpravy v plastické chirurgii.
K.


Když to jde,tak to hodně lidem pomůže,,,,já myslela ,že na hlavvě je pokožka napevno a nejde to jak do prsou..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: úte 16. bře 2010 13:26:28 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 15:06:32
Příspěvky: 263
Bydliště: středočeký kraj
Petrulka"]holky já se seznámila s jedním funebrákem...a ON ...byl u pitvy u toho závěru. A povídal,že se tam dávají různé věci...ano i do hlavy. Do prsou ne ,,ale do té něšťastné hlavy.
Ale já opravdu neslyšela ještě, aby si nechal někdo za živa vycpat makovici.. Tak to si myslím je odvaha a podle MNE šílené rozhodnutí.Přece tvar hlavy můžeš zakrýt i celkem účesem. Pokud jsou vlasy..Když nejsou tak první si je nechat nastřelit a pak sekyra ..
Tak ať se na mne někdo zlobí nebo ne-- je to MUJ názor i když jsem pro každou bejkovinu celkem,,ale vycpat hlavu NIKDY!
Jo kdyby to šlo do ní něco nalít (rozumy ),,to bych brala!!!To by mělo pro mne účel. Jazyky třeba ,,,ale ne mi ho zašít pod kůži jako vycpávku...


umírás smíchy, sisko ty jsi péro :hihi: , ale je fakt že jsem o takovém vylepšení taky neslyšela, i když proč ne? když má někdo blbej tvar, mě odstává ucho :haha: , včera jsem si byla dát udělat nový pas a když jsem koukala na tu fotku, jak tam mám to ucho :mrkni: , holky válím se smíchy, že bych si ho na starý kolena dala přišít?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 3   [ Příspěvků: 30 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz