Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 30 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: pon 23. úno 2009 21:45:59 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: stř 14. led 2009 21:53:34
Příspěvky: 32
Bydliště: Berounsko
Má někdo zkušenost s operací čela, ať již klasickou operací nebo endoskopickou? Bylo mi jedním doktorem řečeno, že to vyřeší vrásky u vnějších koutků očí a když to zkusím vytáhnout, vypadá to, že nekecal. Ušetří se peníze za botox či dysport, který se pro dobrý efekt má dávat každých půl roku (píše Asklepion). Ale myslím, že vzhledem k věku velké většiny tady asi moc zkušeností s touto operací nebude. Nebo ji někdo měl jako součást liftingu?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: pon 23. úno 2009 22:21:41 
Avis, o tom jsem nikdy neslyšela a přiznám se, že jsem zvědavá a také by mně to zajímalo. Já znám jen klasický lift nebo minilift a botox či restylan, maximálně tak aptos a to prý není ni moc. Kdes to vyčetla? :yes:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: pon 23. úno 2009 23:39:45 
,,Já viděla v telce opku čela /vytažení/ no hrůza,jak by tě přepadli indiáni.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2009 11:16:48 
Skorodrbna
Skorodrbna

Registrován: pon 24. lis 2008 19:06:17
Příspěvky: 223
Bydliště: Praha
Avis, já se na tuto operaci přesně z podobných důvodů už také informovala, přišlo mi, že když se vytáhne čelo, zvednou se vrchní víčka a odstraní se vrásky na čele a tak nějak se celkově ta vrchní část vylepší, přesně místo injekcí a horních víček. Bylo mi ale řečeno, že až takový efekt to nemá, právě proto, že ti to vytáhne zároveň i obočí a ty máš pak vyjevený výraz j(asi ako když si hooodně stáhneš vlasy do gumičky. :hihi:) , což nevypadá dobře. Navíc je ta operace náročnější co se týká hojení.....Tak jsem se ptala, zda se nedělá operace víček třeba z obočí, aby se pomohlo i čelu, to prý se dělalo dřív a jizvy nejdou do obočí schovat, aby byly neviditelné, jsou vidět.... :roll: ...Tak nevím, já se vrátila zpět k tomu, že ta víčka prostě budou nejjednodušší variantou.... :mrkni:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2009 12:29:30 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Tahle operace se jmenuje Brow lift a tady máte odkaz co tak zhruba se dělá.
http://www.e-plasticka-chirurgie.cz/zve ... -lift.html
Viděla jsem ji i na zahraniční TV a ty jizvy jsou oproti normílnímu liftu minimální a ty pacientky neměly vyjevený výraz.........


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2009 17:21:32 
Skorodrbna
Skorodrbna

Registrován: pon 24. lis 2008 19:06:17
Příspěvky: 223
Bydliště: Praha
Jo, to je přesně ono.... :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2009 19:00:15 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: stř 14. led 2009 21:53:34
Příspěvky: 32
Bydliště: Berounsko
Lenička, Bona
Já jsem již po víčkách a pořád mám vrásky okolo očí - vnější koutky. Podstoupila jsem i dysport, vydržel mi necelé tři měsíce. Když jsem byla u pana doktora, aby mi opravil víčka, říkal, že je to záležitost čela a obočí, což mi potvrdil i náš milovaný Dr. J. v Pardubicích. A protože on tuto operaci ani lifting nedělá, byla jsem na konzultaci v Asklepionu, kde mi byla nabídnuta jak klasická operace koronárním řezem - tedy z jedné strany hlavy na druhou - tak i endotine, což je jejich specialita. A právě to obočí se má vrátit do původní polohy, jako bylo do doby, než pokleslo. A jak se zvedne obočí, zmizí vrásky, pan doktor mi to demonstroval přímo na mně. Jo a pak je ještě endoskopická operace, tu dělají, tuším, v Lékařském domě v Praze. A právě zvažuji, zda napřed čelo a obočí, nebo lifting. Nejlepší by bylo dohromady, ale je to docela finanční ranka. Jo Avi, dík žes to našla. je vidět, že jsi informovaná, i když to zatím asi nepotřebuješ. Ó jak ti závidím.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: stř 25. úno 2009 0:02:53 
Skorodrbna
Skorodrbna

Registrován: pon 24. lis 2008 19:06:17
Příspěvky: 223
Bydliště: Praha
Avis, díky za další informace, takhle to vypadá zajímavěji, než jsem se dozvěděla já....a je fakt, že mě přesně už tehdy napadlo, proč se to neřeší jako součást liftu nebo víček...ale je to jasné, stálo by to hodně.... i když... většina holek by si to asi nechala i tak udělat než to řešit následně....Ty do toho tedy půjdeš?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: stř 25. úno 2009 11:34:53 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: stř 14. led 2009 21:53:34
Příspěvky: 32
Bydliště: Berounsko
Bona
Ahoj, 4. jdu na konzultaci, tak uvidím. A možná po této konzultaci, která je jinde, skočím do Asklepionu, kde dr. mluvil o endotine. Zatím sbírám informace. Ale určo to pořeším, protože víčka už mám a pořád to není to pravé. A protože mi již tři doktoři řekli, že víčka už nemá cenu dělat, že je to otázka čela a obočí, asi do toho půjdu. Je to jen záležitost času. Teď se chystám do Janečkova na lipo vnitřků a kolen, tak čelo musí počkat.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čelo a obočí
PříspěvekNapsal: stř 25. úno 2009 15:08:18 
Skorodrbna
Skorodrbna

Registrován: pon 24. lis 2008 19:06:17
Příspěvky: 223
Bydliště: Praha
Avis, super, díky za odpověď, budu držet pacinky a budu moc zvědavá, co ti řeknou.....a ať se lipo povede, to je jasnéééé.... :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 30 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz