Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 28 z 29   [ Příspěvků: 285 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: ned 16. kvě 2010 23:35:28 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
ivik píše:
Alčo díky, ale fasáda by chtěla předělat :haha: , ta je nejvíc poničená. To bych ale byla už někdo jiný, když to před zrcadlem různě zkouším (lift), vůbec se sobě nepodobám, takže do toho nepůjdu. :hihi:

No jo člověku to tak nějak nepřijde, ale když se vidím na fotce tak se divím co je to tam za zdrchanou babu. :haha: Já to taky před zrcadlem občas zkouším a přijde mi to že by to nebylo zas tak špatný :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 19:33:17 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Díky, fotila jsem to kvůli katze, tak jsem to dala i do galerky


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 19:34:06 
Iviku - Ty jsi ouplně nový Ivik :yes: Fakt super, určo jsi hodně prokoukla :potlesk: :love1:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 19:39:45 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Leni díky, opravdu vidím lépe :hihi: :haha: :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 23:32:11 
Skorodrbna
Skorodrbna

Registrován: pon 24. lis 2008 19:06:17
Příspěvky: 223
Bydliště: Praha
Ivik...máš to moc hezké, díky za dokumentaci...a hned se zeptám...máš pocit, že lépe vidíš a slzí ti třeba oči jako předtím a máš je lehčí než předtím...? A brala jsi něco na urychlení hojení, např. Wobenzym nebo tak něco...? Vyzvídám, vyzvídám, jdu posledního července na horní víka, tak chci vědět co nejvíc....pak vám sem hodím také fotečky před a po....tedy pokud....si to ....nerozmyslím.... :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 23:37:19 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
:dummy: Někdo mi sebral v servise víčko od nádržky ostřikovačů u Citrucha, ale to tu asi neseženu což :he:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: sob 12. čer 2010 8:10:28 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:bye: mazle, už je pozdě, víčka jsem za odměnu nechala doktorovi. Třeba by ti pomoh on :haha: :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: sob 12. čer 2010 8:24:16 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Bona píše:
Ivik...máš to moc hezké, díky za dokumentaci...a hned se zeptám...máš pocit, že lépe vidíš a slzí ti třeba oči jako předtím a máš je lehčí než předtím...? A brala jsi něco na urychlení hojení, např. Wobenzym nebo tak něco...? Vyzvídám, vyzvídám, jdu posledního července na horní víka, tak chci vědět co nejvíc....pak vám sem hodím také fotečky před a po....tedy pokud....si to ....nerozmyslím.... :hihi:


:bye: jestli máš tyto potíže s očima, tak do toho určitě běž. Protože mně to na všechny tyto potíže pomohlo. Na hojení jsem nebrala nic, pouze jsem asi 14 dní před opkou začala brát askorutin. Samozřejmě modřiny byly, ale já na ně trpím i normálně (stačí se o něco opřít a modřina jako po zápase). Po askorutinu je to lepší, poradili mně to v lékárně. 14 dní po víčkách jsem byla na liposukci bůčků a modřiny byly také menší a rychle se ztratily. Při operaci břicha jsem brala Wobenzym, ale nevím, že by nějak pomohl. Ten askorutin je pro mě lepší. A stojí pár korun. Já ho teď beru tak namátkově, jako udržovací :haha: a na modřiny tak netrpím.
Jinak víčka jsou v pohodě, opravdu to vůbec nebolí, mě ani ty injekce nijak nevadily.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: sob 12. čer 2010 9:59:05 
Skorodrbna
Skorodrbna

Registrován: pon 24. lis 2008 19:06:17
Příspěvky: 223
Bydliště: Praha
Ivik, ano, také modřiny mívám a jistě nějaké budou, s tím počítám,díky za radu. Bůčky bych také někomu klidně dala.. :hihi:, ale nikdo jej nechce... :haha: , jak ti to dělali? A jinak do toho jdu, jak jsem se objednala, tak už necuknu a "těším" se, jsem zároveň i moc zvědavá....no...ženská, že... :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: víčka
PříspěvekNapsal: sob 12. čer 2010 17:03:19 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Všechno v lokále, víčka byla úplně v pohodě, bůčky trochu horší, kolem páteře je hodně nervových zakončení. Ale CA by mně za to nestála, nebudu kvůli tomu riskovat, a také to znamená aspoň jednodenní pobyt v nemocnici, a to se mně také nechce :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 28 z 29   [ Příspěvků: 285 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz