Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 133   [ Příspěvků: 1326 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 133  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: úte 02. pro 2008 19:23:15 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 26. lis 2008 22:30:36
Příspěvky: 91
Mě u víček vyndavali stehy 7-9 den... ty máš lift i víčka najednou? Já mám teď v obličeji uhříka, tak doufám, že mě Dr, nepošle zpátky!!! To bych nepřežila!!! Tak neškrábu a čistím, co je nejlepší?[/quote]

Klubí

Nemaluj čerta na zeď !

Když jsem chytla minulý týden tu chřipajznu tak mi vyrašil na čele ještě ke všemu velký vřídek.Vůbec na to netrpím....asi z celkové infekce organismu nebo co. Pomohla mi na to oční mast ophthalmo framykoin.Za dva dny to bylo pryč....... zahojené!Ono asi záleží v kterých místech to máš.jestli se kolem řeže nebo ne....asi.....nevím?
To bude o.k.uvidíš!
Já se te´d vyhýbám nemocem jak to jen jde protože jestli do toho druhého termínu zase něco chytnu,tak to už budu brát jako špatné znamení a začnu uvažovat o tom,že to vzdám. :hruza:
Tak se holka drž!!!!!! :palec:

Sisa

sisko tak jak se ten tvůj liftík nakonec vyloupnul?Poreferuj....nám zvědavcům? :shock:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: úte 02. pro 2008 21:01:34 
[quote=Klubí

Nemaluj čerta na zeď !

Když jsem chytla minulý týden tu chřipajznu tak mi vyrašil na čele ještě ke všemu velký vřídek.Vůbec na to netrpím....asi z celkové infekce organismu nebo co. Pomohla mi na to oční mast ophthalmo framykoin.Za dva dny to bylo pryč....... zahojené!Ono asi záleží v kterých místech to máš.jestli se kolem řeže nebo ne....asi.....nevím?
To bude o.k.uvidíš!
:shock:[/quote]
NO já chodím po špičkách, aby na mě nic nepadlo a nic neškrábu a snažím se nenervovat. Těším se, ale pomyšlení, že teď v období největších návštěv budu samá modřina a otok...tak to mě děsí... Nechci, aby to někdo poznal, tak uvidím, na co se vymluvím... za jak dlouho je možmé jít mezi lidi, aby si toho nevšimli???


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 8:51:03 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 26. lis 2008 22:30:36
Příspěvky: 91
No -Jo já to mám taky tak.Kdybych šla toho 1.12.tak by to bylo celkem O.K.ale teď budu na štědrý den 9 dní po víčkách i liftu a neveřím,ža budu bez modřin......navíc mi budou čouhat všude stehy.A to se letos s návštěvou příbuzných ze všech končin světa roztrhnul pytel! :otricelo: Ke všemu jsme pozvaní 28.12. na kulatiny a co silvestr??????? :bleee:
Ty budeš do vánoc jen s liftem fit.....uvidíš!!!! Máš na to 14 dnů to bude v pohodě :palec:
Víš,že holky z omlázka šli většinou po 14 dnech do práce a nikdo nic nepoznal.
U mně už to ví tolik lidí......ale co! Nemyslím na to :mejdan: Možná,že je nakopnu a příští rok bude půl ostravy s novým ksichtíkem :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 16:08:58 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 15:50:12
Příspěvky: 433
Bydliště: Zlínský kraj
Ahojky,v kolika letech se doporučuje lift,už je mi přes 40 a už sleduji změny :( povislé tváře,tak ať jsem zavčasu v obraze ;)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 16:51:19 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 15:06:32
Příspěvky: 263
Bydliště: středočeký kraj
KLUBKA , ahojda psala jsem ti dnes do SZ na staré omlázko, ale nevím jestli tam ještě jsi nebo už taky ne, ( pod jiným nickem, neprozraď ho)
Držím ti pěsti, aby tě nic do pondělí nepotkalo a zvládla jsi operaci. Jak jen budeš moct tak se ozvi, papapa :love2: :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 16:53:20 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 15:06:32
Příspěvky: 263
Bydliště: středočeký kraj
linda, to se nedá říct v kolika letech, každá jsem jiná, někdo ve 40-ceti letech už je ,,zralý,, na lift, někdo dříve a nebo naopak později, nejlepší má když půjdeš na konzultaci k plastickému chirurgovi, ale ne jednomu, chce to alespoň 3 ať máš jistotu :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 16:55:28 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:45:50
Příspěvky: 225
IBIL kočko našla jsem v kompu uložený už z dávna ten tvuj avatar_ksichtík, chceš ho sem poslat? třeba by ti ho nekdo zmenšil a mohla by si mít zase svuj avatárek co?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 16:57:16 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:45:50
Příspěvky: 225
linda píše:
Ahojky,v kolika letech se doporučuje lift,už je mi přes 40 a už sleduji změny :( povislé tváře,tak ať jsem zavčasu v obraze ;)

to je určite individuální já si vystačím s botoxem na mračivky ale plet mám pevnou jen se mi poslední rok prestávají líbit počínající pytlíky pod očima, tak me čekaj spodní víčka....jak píšou holky objednej se na konzultačku k nekomu osvedčenýmu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 17:27:39 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 15:50:12
Příspěvky: 433
Bydliště: Zlínský kraj
Děkuji za odpověď,a koho by ste mi doporučily,jsem ze Zlínského kraje


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnutí obličeje i krku
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 19:26:27 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: sob 29. lis 2008 18:40:00
Příspěvky: 19
Bydliště: Mladá Boleslav
Ibil píše:
linda, to se nedá říct v kolika letech, každá jsem jiná, někdo ve 40-ceti letech už je ,,zralý,, na lift, někdo dříve a nebo naopak později, nejlepší má když půjdeš na konzultaci k plastickému chirurgovi, ale ne jednomu, chce to alespoň 3 ať máš jistotu :palec:


Tak nevím, jestli dělám dobře, ale já byla na konzultaci jenom u jednoho. U "vody" jsem hodně sledovala diskuze na toto téma a díky fialce jsem se rozhodla pro dr. Šormu. To, že jsem zralá na lifting pozoruji již pár let, a pan doktor mi to také potvrdil. V koutku duše jsem doufala, že bude stačit mini, ale nebude. Tak si neumím představit, co by mi řekli jinde.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 133   [ Příspěvků: 1326 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 133  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz