Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 3 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Co udělají zvětšená prsa po porodu
PříspěvekNapsal: čtv 24. zář 2009 2:18:41 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Včera porodila kamarádka, která si nechala loni zvětšit prsa. Je jí 35 let a má 15 syna. Samozřejmě jsme byly zvědavé, co její ňadra(má 270ml pod sval). Zatím prý stále krásné, drží tvar, kojit chce, tak kojí, nikdo se jí neptal, jestli má silikony, tak to zřejmě nerozvádí. Uvidíme, co udělají po půl roce.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co udělají zvětšená prsa po porodu
PříspěvekNapsal: čtv 24. zář 2009 13:49:23 
To podle mne hrozně závisí, jaká prsa má - myslím ty svoje. Jsou ženské, které mají prsa i po dětech stejné a moc se jim v těhu nezměnily, a některým se nalejou - viz já, z hezkých dvojek jsem měla pěkné pětky, které mi děti vypily a zbyly mi jen prázdné pytlíky a ta kůže se nikdy nevstřebala. Takže mě by se vytáhly i se silikonem a byly by hnusný s ním i bez něj. Je to individuální. Sousedka kojila i po modelaci - jak jsou ti doktoři šikovní :yes:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co udělají zvětšená prsa po porodu
PříspěvekNapsal: sob 24. říj 2009 14:05:23 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 18. říj 2009 15:12:50
Příspěvky: 139
Bydliště: Kolín
Lenička píše:
To podle mne hrozně závisí, jaká prsa má - myslím ty svoje. Jsou ženské, které mají prsa i po dětech stejné a moc se jim v těhu nezměnily, a některým se nalejou - viz já, z hezkých dvojek jsem měla pěkné pětky, které mi děti vypily a zbyly mi jen prázdné pytlíky a ta kůže se nikdy nevstřebala. Takže mě by se vytáhly i se silikonem a byly by hnusný s ním i bez něj. Je to individuální. Sousedka kojila i po modelaci - jak jsou ti doktoři šikovní :yes:

moje známá po zvětšení prsou-kojila 4 měsíce a prsa stále drží hezký tvar jen pár strií přibylo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 3 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz