Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 20 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: čtv 28. kvě 2009 14:14:34 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
I má oblíbená kniha!!! :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: čtv 11. čer 2009 11:24:49 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
I má oblíbená. Zmenšení prsou mám za sebou už po druhé, všechno v pohodě, znám horší věci. Např. abdomino s liposukcí celého břicha a boků. Nesrovnatelné


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: čtv 11. čer 2009 16:24:59 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
Iviku :bye: , já tě znám ze starého omlazení, psaly jsme si, byla jsem Libra...zmenšení bylo v pohodě, žádná bolest, ale teď ty komplikace, nikomu bych nepřála, aby zkusil to, co já :hruza: ...ale snad už konečně brzo nastane obrat k lepšímu :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: pon 15. čer 2009 11:06:20 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
saturnin píše:
Iviku :bye: , já tě znám ze starého omlazení, psaly jsme si, byla jsem Libra...zmenšení bylo v pohodě, žádná bolest, ale teď ty komplikace, nikomu bych nepřála, aby zkusil to, co já :hruza: ...ale snad už konečně brzo nastane obrat k lepšímu :yes:


:bye: zdravím a gratuluji,
jaké máš ještě komplikace, já myslela, že už se budeš jenom těšit z nových prsíček. Na jakou velikost ti to udělali? Mně se trochu zmenšovali ještě asi půl roku, takže z větších 75c jsou teď menší 75c, a jizvy už nejsou téměř vidět,prostě spokojenost. Já už stihla spravit i břicho. Také v pohodě. :haha:


Naposledy upravil ivik dne pon 15. čer 2009 13:01:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: pon 15. čer 2009 12:58:18 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
:bye: Iviku: komplikace mám popsané na tématu pooperační stavy ... není to se mnou žádná sláva, brali mně 2 kg a začala mně odumírat tkán a byla špatně vyživená, tak mně kůži postupně odstřihávali a odstřihávali...foto mám přiložené v tom tématu poop. stavy...dnes mám přesně měsíc po operaci a je to hrůza všech hrůz...pořád to teče, je tam velká rána a je to prostě na pohled katastrofální...mám obavy, že jde o zanedbání ze strany nemocnice...zítra jdu na stěry, tak snad budu o něco chytřejší.... :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 12:04:10 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:bye: Saturnine,
nějak se nikomu nechce moc psát, všude je dost mrtvo. A já bych měla kvůli galerce, ať to dotáhnu na 30. A jak se jinak cítíš, o tolik lehčí? Jakou velikost jsi měla a jakou teď? Já vůbec nevím, kolik mně vzal, můj dr. na prsa mně nedal ani propouštěcí zprávu (je tím všeobecně známý). Já jenom vím, že po operaci jsem byla naštvaná, že jsou pořád velký, teď po 8 měsících jsem už spokojená, jsou teď akorát 75c. A i tvar se změnil, už je nemám tak moc "trčací" jak ze začátku. :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2009 18:56:14 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
:bye: iviku: Prsa jsem měla spíš G, ale to mně seděl jen jeden typ podprdy, když jsem jinak vyzkoušela jiná géčka, tak byla malá...takže to bylo asi ještě víc než G...jednu jsem měla i F - ale zmenšovací...ted mám tak C-D...zatím mám D, ale prý, až nebudou nateklá, tak to bude spíš C...a jak se cítím, jako vánek, o hodně lehčí, záda nebolí, hlava nebolí, podprsenka není zařezaná, prostě paráda...jen mně vylezlo břicho, jak mně uřízli prsa... :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: úte 23. čer 2009 11:10:56 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:bye: Saturnin, přesně to jsem řešila i já. Když už byla prsa v pohodě, o to víc mě štvalo břicho. Protože jsem měla rozestouplé břišní svaly, měla jsem břicho vypouklé už pod prsama. Teď, jak jsem psala na bříškách, mám ráno břicho krásně ploché. Večer je to zatím ještě trochu horší, jsem nateklá a břicho mám děsně tvrdé. Přes den ale paráda, žádné převisy, žádné špeky, prostě super.
Ty také ale máš důvod k radosti, tys měla prsa ještě větší než já. Až se zbavíš problémů, budeš si užívat. Člověk vypadá hned i mladší, štíhlejší, a nutí ho to se sebou dělat pořád víc a víc. Mně se podařilo po prsách zhodit 6 kg, z toho jenom 1 kg při opce břicha. Zbytek tím, že se cítím líp a víc se hýbu. :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: úte 23. čer 2009 11:33:51 
Saturnin - kdy budeš vědět výsledky těch stěrů? Jsem na to moc zvědavá, taky si myslím, že to v nem. pěkně zadedbali. Jen Ti přeji, aby prsa byla hezky zahojená a to co zlobí nezůstalo ošklivé. Ta rána je fakt brrr... Jinak jak jsem pročítala Vaše psaní, tak to musí být asi hrůza mít tak velká prsa. Mě se po dětech ztratily, ale radši méně než více... Tak ať jste OK a Saturnine hned jak budeš vědět, tak napiš výsledky. :love1:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zmenšení prsou
PříspěvekNapsal: úte 23. čer 2009 13:49:08 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
Leničko: :bye: představ si, že mně nakonec ty stěry nebraly, prý je to už jen povrchové...levé - to co jsem dala na fotce - je teda pořád skoro stejné, ale pravé se zatáhlo...před chvílí jsem přijela z nemocnice. Řekli mně, že je dobře, že na to svítím lampou, i že mně pomohla ta atb. Mám to pořád přelepovat tím granuflexem a na kontrolu jdu zase za týden, tak jsem zvědavá, jestli budou další pokroky...jinak mně z toho levého vytéká pořád ta nažloutlá tekutina, ale ne tolik a okraje rány se fakt zatahují, oni tomu říkají epitelizují, bude to prý sice ještě běh na dlouhou trať, ale zdá se to lepší, tak budu doufat :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 20 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz